در تهران چند پیست اسکی وجود دارد که این پیست یکی از محبوب ترین آنها است. وقتی هوا رو به سردی می رود و بارش برف آغاز می شود، دیدن صحنه ماشین هایی که در شمال شهر چوب های اسکی خود را از پنجره بیرون گذاشته اند و با سرعت و اشتیاق به سمت پیست های اسکی تهران می روند عادی می شود، البته بیشتر در روزهای آخر هفته و تعطیلات.

اسکی بازهای حرفه ای و علاقه مند به این ورزش زمستانی مفرح و سخت اوقات بیشتری را در پیست ها می گذرانند. آنها ممکن است چند شب را در اقامتگاه های مخصوص به سر ببرند تا بتوانند از زمانشان به خوبی برای پرداختن به این ورزش سود ببرند. زیرا در همه فصل های سال امکان ورزش اسکی وجود ندارد. این پیست با این که کمی از تهران فاصله دارد، اما این دور بودن موجب نشده است که از هواداران آن کم شود. رفتن به پیست های اسکی خارج از ایران نیز لذت بسیاری را برای اسکی بازها به دنبال دارد. برای رفتن به پیست های معروف در کشور ترکیه می توانید به وب سایت تورلیدر سر بزنید و از امکانات بی نظیر آنها استفاده کنید.

پیست اسکی-تور اسکی-تورلیدر-tourlider

پیست بین المللی اسکی دیزین

پیست اسکی دیزین در نزدیکی تهران در دسته پیست های بین المللی قرار دارد. یعنی نه تنها اسکی بازهای ایرانی از همه جای کشور زمستان را برای اسکی به آنجا می روند، بلکه اسکی بازهایی از همه دنیا برای پرداختن به این ورزش به این پیست سر می زنند. اسکی باز از اروپا سوار هواپیما می شود و بعد از رسیدن به فرودگاه مستقیم به پیست می رود و اسکی می کند و دوباره به کشور خودش بر می گردد.

هتل های مجهزی در این منطقه برای اقامت آنها در نظر گرفته شده است. این پیست از مجهزترین پیست های ایران نیز به شمار می رود. از امکانات آن می توان به ۴ تله کابین، ۲ تله سیژ، ۹ تله اسکی بشقابی اشاره کرد. در تابستان نیز پیست تعطیل نیست و برای اسکی روی چمن از آن استفاده می شود. این پیست اسکی به دلایل زیادی در کل کشور رتبه اول را در بین پیست های دیگر دریافت کرده است.

دیزین در یکی از پرترددترین جاده های ایران واقع شده است. در ۸۰ کیلومتری جاده چالوس پس از گذر از هتل گچسر می توان وارد این پیست شد. یکی از دو هتلی که در این منطقه ساخته شده اند چشم انداز زیبایی رو به پیست دارد. امکان کرایه لوازم اسکی در آن وجود دارد و علاوه بر اتاق های راحت و گرم دارای رستوران و کافی شاپ نیز هست. هتل گاجره یکی از این هتل ها است که در ۳ کیلومتری پیست قرار دارد. امکانات این هتل هم موجب می شود که اسکی بازها اوقات خوشی را در آن به سر ببرند.

تور اسکی-tourlider-تورلیدر-سایت تورلیدر

چرا ثبت نام در تور اسکی؟

رفتن به پیست اسکی در ایران ممکن است کار ساده ای باشد. برخی از پیست ها مثل توچال در داخل شهر قرار دارند و دسترسی به آنها ساده است. برای برخی از پیست ها باید وقت بیشتری صرف شود. برای رفتن به پیست هایی که در خارج از کشور هستند، اسکی باز با ریسک های بیشتری مواجه می شود. اگر قرار باشد یک اسکی باز برای رفتن به پیست های خارج از کشور مثل ترکیه اقدام کند باید همه کارهای سفر را خودش انجام دهد؛ از رزرو بلیط هواپیما گرفته تا رزرو هتل و همچنین چک کردن آب و هوا. در زمستان رفت و آمد به سادگی فصل های گرم سال نیست و بارش های جوی می توانند سفرها را به سادگی مختل کنند.

اما سفر در قالب یک تور حرفه ای که همه کارها و برنامه ریزی ها را افراد حرفه ای و متخصص انجام می دهد از دغدغه ها و نگرانی ها می کاهد. به خصوص برای آنها که کمتر سفر کرده اند. امکان اشتباه کردن کمتر می شود و جلوی ضررهای مالی و زمانی گرفته می شود. سایت تورلیدر جایی است که می توانید در بهترین تورهای اسکی ثبت نام کنید و هیچ دغدغه ای نداشته باشید و تنها از اسکی و سفر خود نهایت لذت را ببرید.

سایت تورلیدر-تورلیدر-تور اسکی-tourlider

ثبت نام در تور اسکی

تور اسکی یکی از راه هایی است که با استفاده از آن می توان بدون دردسر و در زمان مشخص به پیست های معروف رفت و از اسکی در آنها لذت برد. در واقع، ثبت نام در تورها هم از نظر هزینه و هم از نظر زمان برای گردشگران به صرفه هستند. تنها با تور است که می توان از وقت خود بیشترین استفاده را در طی سفر برد. برنامه از پیش تعیین شده است و با وجود یک راهنمای متخصص همه چیز به موقع و بدون اتلاف وقت انجام خواهد شد. بدون این که گردشگر مجبور باشد برای برنامه ریزی سفر خود وقت بگذارد و در این بین وقت زیادی را هم از دست بدهد. این مسئله درباره تورهای تخصصی مثل تور ورزشی اسکی اهمیت بیشتری هم پیدا می کند.   

به طور حتم بعد از مدتی اسکی در پیست های ایران دوست دارید با اسکی در پیست های ناشناخته در این ورزش هیجان بیشتری را تجربه کنید. برای استفاده از امکانات تورهای اسکی ایرانی و غیر ایرانی و به ویژه ترکیه می توانید از امکانات معتبرترین سایت خرید تور اسکی استفاده کنید. 

معرفی سایت معتبر برای ثبت نام تور

پیدا کردن ارزانترین سایت خرید تور اسکی که از اعتبار کافی هم برخوردار باشد کار ساده ای نیست. برای خرید تورها می توانید به این وب سایت مراجعه کنید و از منوی بالای سایت وارد دسته بندی تورها شوید. در این قسمت می توانید با مشاهده پکیج های مختلف به سراغ پکیجی بروید که تاریخ و زمان آن با شما هماهنگ است. نوع پرواز و اسم هتل و امکانات به طور دقیق آورده شده اند. با تماس با شماره ها می توانید از افراد متخصص مشورت بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. وقتی با تور سفر می کنید نگرانی از بابت بلد نبودن زبان کشور میزبان نخواهید داشت. حتی امکان همراهی با مربی های اسکی در طی سفر برای شروع کار نیز وجود دارد. مهم نیست که یک اسکی باز حرفه ای هستید یا تازه کار، مهم این است که قصد تجربه یک پیست اسکی جدید را دارید.