چگونه تامین کننده شوم؟

ثبت نام

برای ثبت خدمات خود در سایت، با انتخاب گزینه « تامین کننده » حساب خود را راه اندازی کنید.

خدمات خود را اضافه کنید

پکیج خدمات خود را پس از ثبت نام برای ارائه خدمات خود انتخاب کنید.

رزرو دریافت کنید

می توانید سایت خدمات خود را ایجاد کنید و رزروهای خود را از سایت تورلیدر دریافت کنید.

سوالات متداول

برای عضویت در سایت Tourlider.com، هر کاربر باید یک حساب کاربری « تامین کننده » در سایت ایجاد کند. فقط ارائه دهندگانی که دارای سابقه برگزاری تور یا صاحبان اقامتگاه یا نمایندگان قانونی هستند می توانند یک حساب کاربری برای ثبت خدمات خود یا اقامتگاه در سایت Tourlider.com ایجاد کنند. در غیر این صورت مسئولیت مشکلات بعدی بر عهده آنها خواهد بود.

پس از ثبت نام و تایید مدارک توسط Tourlider.com، بین 24 تا 72 ساعت کاری طول می کشد تا خدمات شما روی سایت نمایش داده شود.

با ورود به بخش کاربری می توانید درخواست های خود را برای خدمات ثبت شده مشاهده کنید . برای هر درخواست ایمیلی برای شما ارسال می شود.

انتخاب قوانین و مقررات سرویس کنسلی ازقسمت منوی ثبت سرویس ها مقدور می باشد، قوانین لغو رزرو سرویس توسط میزبان و تورلیدر ها برای هر سرویس مشخص می شود. لغو رزرو توسط میهمان از طریق سایت تورلیدر طبق قوانین کنسلی مشمول جریمه می باشد.

کارشناسان ما به صورت شبانه روزی از راه های ارتباطی اعلام شده در سایت شامل ایمیل، واتس اپ و تماس تلفنی همراه شما هستند و پس از عضویت برای راه اندازی پنل کاربری شما تماس تصویری خواهند داشت.

سرویس شما مشکلی ندارد. سایت Tourlider.com یک سایت چند زبانه است که پس از ثبت خدمات شما به زبان های دیگر ترجمه می شود. سیاست کلی سایت تور لیدر خدمات رسانی به مسافران از سراسر دنیا و جذب توریسم داخلی و خارجی می باشد.

پس از عضویت به عنوان تامین کننده، می توانید بسته خدمات خود را با توجه به نوع خدماتی که ارائه می دهید انتخاب کنید. باید به تنوع خدمات ارائه شده در سایت tourlider.com (هتل - تور -بومگردی- اجاره ویلا- اجاره خودرو) توجه کنید.

برای ثبت اقامتگاه مدارک هویتی میزبان شامل تصویر کارت ملی مالک، مدارک اقامتی که شامل سند یا اجاره مسکن می باشد. برای ثبت تور و فعالیت ،داشتن مجوز تورلیدر، داشتن تجربه کافی در برگزاری تور و داشتن سابقه درخشان در این زمینه الزامی است.

با ورود به قسمت کاربری (داشبورد) و انتخاب گزینه درخواست تسویه درخواست تسویه حساب را به سایت اعلام می کنید و در صورت ارائه سرویس وجه به حساب شما یا شماره کارت شما واریز می شود.

خدمات ارائه شده در سایت Tourlider.com متنوع است، شما حق انتخاب پکیج را در زمان تعیین شده دارید، پس لطفا در انتخاب بسته خدمات خود دقت کنید. پکیج هتل: که شامل ارائه دهندگان خدمات هتل می باشد. پکیج تور: که شامل تورهای بیش از 3 روز می باشد. بسته فعالیت: که شامل تورهای یک روزه تا ۲ روزه می باشد. پکیج اجاره ای: که برای اجاره ویلا، تور و سوئیت می باشد. پکیج کرایه خودرو: که مخصوص خدمات کرایه و ترانسفر خودرو می باشد.

خیر، چون تمامی فرآیندهای بعدی آنلاین هستند، لازم است مدیران از طریق داشبورد کاربری خود به صورت آنلاین اقدام کنند. اما در صورت بروز هرگونه سوال یا مشکل، تیم پشتیبانی راهنمایی های لازم را ارائه خواهد کرد. پکیج هتل: که شامل ارائه دهندگان خدمات هتل می باشد. پکیج تور: که شامل تورهای بیش از 3 روز می باشد. بسته فعالیت: که شامل تورهای یک روزه تا ۲ روزه می باشد. پکیج اجاره ای: که برای اجاره ویلا، تور و سوئیت می باشد. پکیج کرایه خودرو: که مخصوص خدمات کرایه و ترانسفر خودرو می باشد.

سیاست اصلی سایت Tourlider.com خدمات بین المللی است و خدمات شما به زبان های دیگر در سایت نمایش داده می شود تا گردشگران بتوانند به راحتی از خدمات ارائه شده در کشور مقصد استفاده کنند.