معرفی منطقه کوندو-لارا آنتالیا برای آنها که قصد سفر به این شهر را دارند و می خواهند بهترین منطقه را برای اقامت و تفریح خود انتخاب کنند مهم است. این شهر دارای پنج بخش مهم کوندو-لارا، کنیالتی، بلک، کمر و سیده است که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به خود هستند. این شهر ساحلی با ساحل های زیبایش در همه دنیا شهرت یافته است. اما بخش کوندو-لارا با ساحل اختصاصی و امکانات فراوان برای تفریح و گردش برای گردشگران به منطقه ای بسیار مطلوب بدل شده است. پلاژها، رستوران ها و کافه ها و مراکز تفریحی و قایق سواری از جمله امکاناتی هستند که همه گردشگران می توانند از آنها سود ببرند. سایت تورلیدر جایی است که می توانید برای ثبت نام در تور این شهر و انتخاب منطقه مورد نظرتان برای گردش و اقامت به آن مراجعه کنید.  

معرفی منطقه کوندو-لارا آنتالیا-تورلیدر-سایت تورلیدر-tourlider

مناطق شهر آنتالیا

پیش از معرفی منطقه کوندو-لارا آنتالیا بهتر است درباره این شهر و مناطق آن اطلاعات بیشتری به دست آورده شود. این شهر با داشتن ساحل های زیبا در بین گردشگرانی از همه دنیا طرفداران زیادی دارد. کاله ایچی یکی از قدیمی ترین مناطق این شهر است که در کوچه پس کوچه های آن می توان ساختمان هایی با معماری کلاسیک را مشاهده کرد. گشت زدن در کافه های این منطقه همواره برای گردشگران جذابیت های زیادی داشته است.

علاوه بر این منطقه همان طور که در بالا به آن اشاره شد، از مناطق پر طرفدار دیگر در این شهر می توان به لارا، کنیالتی، بلک، کمر و سیده اشاره کرد. مناطقی که دارای امکانات بسیار فوق العاده برای گردشگران هستند. گاهی انتخاب منطقه برای اقامت و گردش به کاری دشوار برای گردشگران تبدیل می شود. یکی از دلایل مهم انتخاب یک منطقه بودجه ای است که گردشگر برای سفر و اقامتش در نظر گرفته است. 

شناخت و معرفی منطقه کوندو-لارا آنتالیا

در معرفی منطقه کوندو-لارا آنتالیا قید می شود که این منطقه یکی از بهترین مناطق این شهر است. این منطقه فاصله زیادی از شهر ندارد و فقط با طی ۶ کیلومتر به طرف شرق به سادگی می توان خود را به آنجا رساند. این منطقه سواحل بسیار زیادی دارد و فراهم آوردن امکانات تفریحی آن را برای اقامت و گردش غنی تر کرده است. این منطقه تقریباً جدید است و با داشتن جنگل های کاجش به منطقه ای ویژه بدل شده است. این منطقه دارای اقامتگاه و هتل از نوع شیک و لوکس است و دست گردشگران برای انتخاب بهترین مکان باز است.

علاوه بر سواحل زیبا، پارک های آبی، رفتینگ و سوار شدن بر قایق های بادبانی از جمله دیگر تفریحات این منطقه هستند که امکان تجربه آنها برای همه گردشگران فراهم شده است. ساحل این منطقه به نواری طلایی شبیه شده است. سواحل صخره ای منطقه ممکن است برای شنا کردن مناسب نباشند، اما برای تماشای دریا جایی بسیار مطلوب هستند.    

در شرق این منطقه رودخانه ای به نام دودن واقع شده است که به دریای مدیترانه می ریزد. آبشاری به همین نام هم در این منطقه از ترکیه قرار دارد که جزء دیدنی های آن محسوب می شود. آبشارهایی نیز در این منطقه هستند که بر جذابیت های آن افزوده اند. سواحل این منطقه مکان برگزاری مسابقه های بین المللی سالانه مجسمه های شنی هم هست.    

منطقه لارا-تورلیدر-رزرو ارزان-سایت تورلیدر-tourlider

آب و هوای این منطقه

در معرفی منطقه کوندو-لارا آنتالیا به آب و هوای آن هم اشاره می شود. در طول سال هوای این منطقه گرم است. به دلیل ساحلی بودن این منطقه باران های بسیار شدیدی در فصل های بارندگی دیده می شود. بهترین زمان سفر به این منطقه را شاید بتوان اواخر اردیبهشت و تا اواخر تیر ماه دانست. موقعیت آب و هوایی در این منطقه در این فصل ها بسیار مطلوب است و به خوبی می توان از ورزش ها و تفریحات تابستانی و آبی بیشترین لذت را برد. در فصول سرد سال هم می توان به این منطقه مسافرت کرد، اما رطوبت دریا بسیار زیاد است و برای بسیاری از گردشگران آزاردهنده است.

اقامت در این منطقه

در معرفی منطقه کوندو-لارا آنتالیا درباره نوع اقامت در این منطقه نیز صحبت می شود. دو انتخاب پیش روی گردشگران قرار داده شده است. اقامتگاه هایی که در خط ساحلی قرار دارند و اغلب دارای سواحل اختصاصی اند. ساکنان این اقامتگاه ها هر وقت که دوست داشته باشند می توانند تنها با چند قدم پیاده روی از اتاق خود پا به ساحل بگذارند. دسته دیگر اقامتگاه ها ساحلی نیستند و ارزان ترند. کروانسرای لارا، گرند پارک لارا، ترندی لارا، شروود لارا و رامادا ریزورت لارا از جمله این محل های اقامت هستند که امکانات بسیار خوبی را برای گردشگران فراهم دیده اند. استفاده از تور گردشگری این شهر کار انتخاب محل اقامت را ساده تر می کند.

تفریحات منطقه لارا-ترکیه-تورلیدر-سایت تورلیدر-tourlider

مزایای منطقه لارا

در معرفی منطقه کوندو-لارا آنتالیا از مزایای اقامت در گردش هم صحبت می شود. برای دست یافتن به این منطقه از شهر می توان از دلموش استفاده کرد. به خاطر نزدیک بودن این منطقه به فرودگاه، مرکز شهر و مراکز خرید بسیاری از گردشگران این منطقه را انتخاب می کنند. مراکز تفریحی زیادی در این منطقه هستند که گردشگران می توانند برای خرید به آنها مراجعه کنند که از آن جمله می توان به مرکز خرید مارک، خرید آلانیوم، بازار کندو و مرکز خرید میگروس اشاره کرد. برای خرید انواع لباس، کیف و کفش و سوغاتی می توانید به این مراکز خرید بروید. نزدیک بودن مراکز خرید به محل اقامت برای تعداد زیادی از گردشگران که عاشق خرید کردن هستند اهمیت زیادی دارد. 

با سر زدن به خیابان آتاتورک امکان خرید با بهترین قیمت ها برای گردشگران ایجاد شده است. پیدا کردن غذاهای محلی و ترکی در این منطقه کار سختی نیست. با رزرو آنلاین تور این شهر می توانید برنامه ریزی دقیقی برای سفرتان داشته باشید.

این منطقه می تواند در بین مناطق دیگر این شهر انتخاب شما باشد. می توانید برای خرید ملک و اقامت دائم نیز به سراغ آن بروید. در زمان ثبت نام و رزرو از سایت تورلیدر می توانید درباره منطقه محل اقامت خود پرسش های بیشتری بپرسید تا بتوانید انتخاب بهتر و شایسته تری داشته باشید.