معرفی منطقه کمر آنتالیا شامل اطلاعاتی درباره این منطقه کوچک و زیبا از این شهر است. آنتالیا همواره در فهرست منتخب گردشگران کشور ترکیه قرار داشته است. شهری ساحلی که هم طبیعت بسیار چشمگیری دارد و هم تفریحات بسیار عالی را برای گردشگران در خود فراهم دیده است. شهری که در آن می توان تعطیلات پر هیجانی را تجربه کرد. آب و هوای این شهر بسیار مطلوب است و در فصل های گرم سال می توان از ورزش ها و تفریحات آبی بسیار لذت برد. این منطقه دارای تاریخ غنی نیز هست و مکان های دیدنی باستانی دارد که امکان دیدار از آنها برای همه گردشگران وجود دارد. محل های اقامت در این شهر از تنوع زیادی برخوردارند و پیدا کردن جایی لوکس و شیک برای اقامت کار سختی نیست. کمر یکی از چهار منطقه دوست داشتنی این شهر است که سواحلی فوق العاده دارد. برای آشنایی بیشتر با این منطقه خواندن متن را ادامه دهید.

معرفی منطقه کمر آنتالیا-تورلیدر-رزرور آنلاین-ترکیه-TOURLIDER

شناسایی و معرفی منطقه کمر آنتالیا

در معرفی منطقه کمر آنتالیا درباره موقعیت این منطقه گفته می شود. این منطقه در نزدیک رشته کوه های توروس واقع شده است. این منطقه در 42 کیلومتری شهر قرار دارد و آب و هوای آن مدیترانه ای است. بهار و تابستان موقعی است که می توان از سواحل و تفریحات آبی منطقه بیشترین لذت را برد. در ماه های سرد سال گردشگران کمتری دارد. سواحل این منطقه به خاطر تمیزی و پاکی توانسته است پرچم آبی اتحادیه اروپا را دریافت کند. این منطقه در بین گردشگران اروپایی بسیار پرطرفدار است. چشم انداز کوهستان اقامت در این منطقه را لذت بخش تر کرده است.

این منطقه در غرب شهر قرار گرفته است و امکانات رفاهی زیادی دارد و شاید برای آنها که می خواهند  سفر ارزان داشته باشند، گزینه مناسبی نباشد. برای استراحت کردن و داشتن سفری پر از آرامش منطقه ای بسیار جذاب است. این منطقه از شهر به دو قسمت شمالی و جنوبی هم تقسیم شده است. هر کدام از این قسمت ها نیز ویژگی های خاص خودشان را دارند. شاید در تور گردشگری گفته نشود که این منطقه دارای قدمت زیادی است و همچنان مکان هایی از گذشته در آن باقی مانده اند و می توان از آنها دیدار کرد.

تفریحات این منطقه

معرفی منطقه کمر آنتالیا شامل تفریحات این منطقه نیز می شود. جت اسکی و غواصی دو ورزش آبی هستند که امکان انجام دادنشان به بهترین شکل ممکن در این منطقه فراهم شده است. شاید جالب باشد بدانید که در این منطقه فستیوال های بین المللی غواصی و قایق رانی برگزار می شود. یک پیست اسکی هم دارد که دومین تله کابین بلند دنیا در آن ساخته شده است. تماشای بنادر و مزرعه های اسب سواری در این منطقه خالی از لطف نیست. ضمن این که می توان برای قدم زدن در جنگل های کاج و باغ های لیمو این منطقه نیز وقت گذاشت.   

این منطقه از آنتالیا دارای تله کابین معروفی به اسم الیمپوس تافریک است. ارتفاع این تله کابین از 726 متر از سطح دریا شروع می شود و تا 2365 متر می رسد. مناظر و چشم اندازی که در زمان ده دقیقه در طی این سفر کوتاه می توان به تماشا نشست بسیار بی نظیر هستند. یکی دیگر از دیدنی های این منطقه صخره آتشفشانی چیمرا است که با داشتن شعله های ابدی در بین گردشگران طرفدار پیدا کرده است. شب وقت بهتری برای دیدار از این شعله ها است. در زمان ثبت نام در تور آنتالیا می توانید از تورلیدر درباره مکان های دیدنی منطقه سؤال کنید.  

تفریحات کمر-تورلیدر-سفر-ترکیه-رزرو آنلاین-TOURLIDER

هتل و مراکز خرید این منطقه

در معرفی منطقه کمر آنتالیا از بازارهای هفتگی آن نیز گفته می شود. بازارهایی که اگر از میدان جمهوری در این منطقه به سمت بلوار آتاتورک بروید می توانید به آنجا برسید. خوش شانسی شما است که روز دوشنبه سر از این بازار در آورید که مواد غذایی در آن عرضه می شود. مرکز خرید کمر، بازار کمر و بازار اسکار از دیگر مکان هایی هستند که می توانید برای خرید به آنها مراجعه کنید. آنتالیا شهری گردشگری است و بیشتر برای آفتاب گرفتن و لذت بردن از تفریحات آبی به آن سفر می کنند. اما مراکز خرید و پاساژهای بزرگی هم دارد که گردشگران می توانند برای خرید شخصی و همچنین سوغاتی به آنجا سر بزنند. 

پیدا کردن هتل 5 ستاره بسیار شیک و لوکس در این منطقه بسیار ساده است. تعداد زیادی محل اقامت با امکانات بسیار زیاد در این منطقه وجود دارد. از آن جمله می توان به آکرا کمر، مکس رویال کمر ریزورت، سی لایف کمر ریزورت، سون سیز لایف، آرماس لابادا، آمارا لاکچری ریزورت، کارمیر ریزورت اند اسپا، پالوما فورستا، میراج پارک ریزورت و بوتانیک ریزورت اشاره کرد.

مناطق آنتالیا-تور-تورلیدر-ترگیه-TOURLIDER

راه های رسیدن به این منطقه

معرفی منطقه کمر آنتالیا برای آنها که دوست دارند این منطقه را برای اقامت و گردش در این شهر انتخاب کنند لازم است. اگر گردشگران بخواهند خودشان به این منطقه بروند می توانند از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند. حمل و نقل برای گردشگران دغدغه بسیار مهمی است و بخش مهمی از هزینه های سفر را به خود اختصاص می دهد. در زمان رزرو آنلاین می توانید به این نکته توجه داشته باشید که در صورت اقامت در این منطقه رفتن به آن در پکیج فرودگاهی شما به صورت رایگان گنجانده شده است.

برای رفتن به این منطقه می توانید از اتوبوس ها و مینی بوس های عمومی استفاده کنید که هزینه زیادی هم برای جا به جایی دریافت نمی کنند. در کل استفاده از حمل و نقل عمومی در کشور ترکیه بسیار به صرفه است. تاکسی یکی از گران ترین وسایل حمل و نقل محسوب می شود.

در هنگام رزرو از سایت تورلیدر می توانید به منطقه اقامت خود در شهر توجه داشته باشید و اطلاعات بیشتری درباره آن به دست آورید. هر کدام از مناطق شهر ویژگی خودشان را دارند. انتخاب بین مناطق شاید کار آسانی نباشد. اما به این نکته توجه داشته باشید که در بین مناطق این شهر این منطقه طبیعت بسیار جالب توجه و زیباتری دارد. اما اگر به دنبال جایی بسیار لوکس با زمین های گلف هستید شاید بهتر است به سراغ مناطق دیگر بروید.