تفریحات آنتالیا و تهیه فهرستی از آنها برای آنها که قصد سفر به این شهر را دارند در هر فصلی می تواند متفاوت باشد. این شهر در ساحل مدیترانه واقع شده است و تفریحات آبی آن طرفداران زیادی در روزهای گرم دارند. ضمن این که این شهر قدیمی دارای دیدنی های تاریخی نیز هست. موزه ها و مکان های دیدنی این شهر وقت زیادی را به خود اختصاص می دهند. از دیگر تفریحاتی که در این شهر می توان به آن پرداخت خرید کردن است. این شهر مراکز خرید مدرن و بازارهای سنتی زیادی دارد که می توان در آنها وقت گذراند و خرید کرد. ضمن این که طبیعت آن نیز بسیار دیدنی است. در ادامه درباره این تفریحات به طور کامل اطلاعات بیشتری آورده شده است. سایت تورلیدر جایی است که برای ثبت نام در تورهای مختلف آنتالیا می توانید به آن مراجعه کنید.

تفریحات انتالیا

دیدار از مکان های تاریخی و طبیعت شهر آنتالیا

به دلیل این که قدمت آنتالیا به قبل از میلاد مسیح باز می گردد، می توان دیدار از مکان های تاریخی را نیز به تفریحات آنتالیا اضافه کرد. در هر کجای این شهر می توان نشانه هایی از اصالت آن را به تماشا نشست. از جمله مناطق دیدنی و تاریخی این شهر می توان منطقه کالیچی، پرگ، شهر تاریخی اسپندوس، قلعه رمی، مناره ییولی، شهر قدیم کلیسی، دروازه هادریانوس، موزه آنتالیا و برج ساعت آنتالیا را نام برد.

آبشار دودن، غار کارائین، غار داملاتاش، الیمپوس و چیمرا و تونک تپه آنتالیا از جمله مکان های طبیعی و بسیار دیدنی و زیبای شهر هستند. برای دیدار از این مناطق می توان از تور تفریحی که در شهر برگزار می شود استفاده کرد. برای ثبت نام در این تورها می توان از طریق هتل ها نیز اقدام کرد، اما با مراجعه به محل هایی در شهر که این تورها را ارائه می دهند، می توان از این خدمات با قیمت کمتر بهره برد.

ورزش ها و تفریحات آنتالیا

ورزش ها و تفریحات آنتالیا که می توان در این شهر از آن لذت برد، به تفریحات ساحلی و آبی محدود نمی شود. از جمله این تفریحات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بازی گلف از ورزش های مورد علاقه در این شهر است. این شهر دارای بهترین زمین های بازی گلف است و شهروندان زیادی به این بازی می پردازند. مربیان خوبی در این شهر هستند که می توانید این ورزش را از آنها بیاموزید و از آن لذت بیشتری ببرید.
  • رفتینگ از دیگر تفریحات این شهر است که در مسیرهای مختلف برگزار می شود. آنهایی که دوست دارند پارو بزنند و از سفر روی رودخانه لذت ببرند می توانند در این تورها ثبت نام کنند.
  • غواصی از دیگر تفریحات آنتالیا است. ساحل مدیترانه برای همه گردشگران برای غواصی بسیار جذاب است و می توان در آنجا مناظری را تماشا کرد که در جای دیگری امکان آن وجود ندارد.
  • این شهر دارای چهار پارک آبی است که همیشه مورد استقبال گردشگران بوده اند. همه گردشگران در هر سنی می توانند از تفریحات آن لذت ببرند.
  • سافاری از دیگر تفریحات این شهر است که با سوار شدن به ماشین جیپ و گشت زدن در جنگل های این شهر اجرا می شود.
  • اسب سواری در جنگل های این شهر نیز از دیگر تفریحات پر طرفداری است که می توان به طور حرفه ای به آن پرداخت. برای لذت بردن از این ورزش می توانید در تور ارزان این شهر برای گردش در جنگل ها ثبت نام کنید.

 

تور تفریحی آنتالیا

رستوران گردی و کافه گردی از دیگر تفریحات آنتالیا

رستوران گردی و کافه گردی از دیگر تفریحات آنتالیا است. این شهر گردشگران زیادی از همه دنیا دارد و به همین دلیل امکانات بسیار خوبی در خود برای آنها فراهم دیده است. رستوران ها و کافه ها از دیگر مکان های مورد استقبال گردشگران هستند. رستوران های این شهر را می توان از جمله مکان های تفریحی آن به شمار آورد. در این رستوران ها می توان طعم های جدیدی را تجربه کرد. ضمن این که به دلیل شهر ساحلی بودن در آن می توان غذاهای دریایی خوش مزه و بی نظیری را در رستوران های آن امتحان کرد.    

رستوران های شهر آنتالیا در سه دسته بندی جای می گیرند. رستوران های مرکز شهر، رستوران های هتل ها و رستوران های ایرانی از جمله این دسته بندی ها هستند. رستوران هایی که غذاهای دریایی سرو می کنند و آنها که غذاهای اروپایی را در منوی خود دارند نیز در این شهر یافت می شوند. در کل می توان گفت که چشیدن طعم های جدید و خوش مزه را می توان از دیگر تفریحات این شهر دانست. ممکن است امکان رزرو آنلاین رستوران های این شهر نیز وجود داشته باشد.  

گشتن زدن در مراکز خرید و بازارهای سنتی آنتالیا

تفریحات آنتالیا برای آنها که عاشق خرید کردن هستند نیز راضی کننده است. این شهر دارای مراکز خرید بزرگ و مدرنی است که می توان در آنجا برای خرید لباس، کفش و حتی سوغاتی های مخصوص این شهر اقدام کرد. یکی از بهترین زمان های خرید را می توان وقتی دانست که فروشگاه ها و برندها تخفیف هایشان را اعلام می کنند. تنوع جنس ها در این فروشگاه موجب شده است که بتوان هر آنچه را نیاز است مطابق با سلیقه خود پیدا کرد. سر زدن به وب سایت تورلیدر جایی است که می توانید از زمان اعلام تخفیف های این مراکز مطلع شوید. بازارهای سنتی این شهر نیز دیدنی و تماشایی هستند و گشت زدن در آنها خالی از لطف نخواهد بود و می توان اجناسی با قیمت های کمتر را در آنجا یافت.

تور ارزان آنتالیا