انواع بلیط هواپیما را می توان از جنبه های مختلفی به انواع متفاوتی تقسیم بندی کرد. افرادی که قصد سفر هوایی را دارند، باید حتما از طریق یک سایت معتبر برای خرید بلیط اقدام کنند تا برنامه ریزی مناسبی برای سفر خودشان داشته باشد. با این حال یکی از ابهامات رایجی که از سوی مردم وجود دارد، این است که نمی دانند کدام نوع بلیط را برای سفر خودشان انتخاب کنند. بلیط های هواپیما به سه دسته سیستمی، چارتری و لحظه آخری تقسیم بندی می شوند که هر کدام جزئیات خاص خودشان را دارند. برای آشنایی بیشتر با بلیط های هواپیمای ذکر شده، در ادامه مقاله همراه ما باشید.

انواع بلیط هواپیما-تورلیدر-خرید آنلاین بلیط هواپیما-tourlider

انواع بلیط هواپیما کدامند؟

انواع بلیط هواپیما با هر قیمتی و شرایطی می توانند یک سفر به یادماندنی را برای شما رقم بزنند. اگر شرایط سفر زمینی ندارید و نمی توانید از طریق اتوبوس، قطار و یا سایر روش های زمینی یک سفر به یادماندنی را تجربه کنید، جای هیچ نگرانی نیست. چون بلیط های هواپیما با تنوع بالای خودشان می توانند فرصت عالی برای یک سفر به یادماندنی را برای شما رقم بزنند. با این حال باید توجه داشته باشید که رزرو بلیط هواپیما با تنوع زیادی امکان پذیر است. اگر استرداد آنلاین بلیط برای شما مهم است یا می خواهید با قیمت حداکثری بلیط را خریداری کنید، همراه ما باشید تا شما را با انواع این بلیط ها و جزئیات آن ها آشنا کنیم.

1.بلیط سیستمی

انواع بلیط هواپیما سیستمی از سوی ایرلاین های مختلف برای مبدا و مقصدهای مختلف موجود هستند. اما چرا به این بلیط ها، بلیط های سیستمی گفته می شود؟ بلیط های هواپیما سیستمی از جمله بلیط هایی اند که به صورت مستقیم از سوی ایرلاین به مسافرین ارائه می شوند. از این رو قیمت ارائه شده برای این بلیط ها در تمامی ایام سال یکسان است. دیگر تفاوتی وجود ندارد که شما این بلیط ها را در ایام پیک سال خریداری کنید، یا در هر زمان دیگری. نکته مهم دیگر اینکه بلیط های سیستمی برای کودکان قیمت ارزان‌ تری نسبت به بزرگسالان دارند. از این رو خانواده هایی که با کودکان قصد سفر دارند، می توانند بلیط های سیستمی را انتخاب کنند. مزیت بلیط سیستمی این است که امکان استرداد آنلاین نیز وجود دارد. قوانین مربوط به جریمه این بلیط ها نیز از سوی ایرلاین تعیین می شوند. بسیاری از مردم بلیط های سیستمی را تحت عنوان بلیط ارزان می شناسند.

2.بلیط چارتری

انواع بلیط چارتری برای هر مبدا و مقصدی می توانند در بازه های زمانی مختلف خریداری شوند. این بلیط ها از سوی آژانس های مسافرتی خریداری می شوند. در واقع یک آژانس تعدادی از صندلی های هواپیما را چارتر می کند. از این رو می تواند در ایام مختلف سال و بسته به تعداد صندلی ها، قیمت بلیط هواپیما را متفاوت در نظر بگیرد. بلیط های چارتر شده معمولا در ایام شلوغی با قیمت های گزاف به فروش می روند و اختلاف قیمت زیادی با بلیط های سیستمی دارند. قیمت بلیط چارتری برای کودکان و بزرگسالان یکسان است که این موضوع یکی از نقاط ضعف این بلیط ها محسوب می شود. نکته مهم دیگر اینکه معمولا آژانس ها امکان استرداد بلیط هواپیما چارتری را نمی دهند. بنابراین اگر به هر دلیلی سفر شما کنسل شد، احتمالا متضرر خواهید شد.

3.بلیط لحظه آخری

انواع بلیط هواپیما چارتری می تواند به صورت لحظه آخری نیز به فروش برود. در واقع می توان بلیط های هواپیما لحظه آخری را زیر مجموعه ای از بلیط های هواپیما چارتری شناخت که با قیمت بسیار ارزان تر به فروش می روند. این بلیط ها از سوی آژانس های مسافرتی چارتر شده اند. اما به دلیل اینکه زمان پرواز بلیط ها بسیار نزدیک است، آژانس ها برای اینکه هواپیما خالی پرواز نکند، مجبور می شوند که بلیط ها را با قیمت ارزان تر ارائه کنند. این بلیط ها با نام بلیط لحظه آخری شناخته می شوند که تخفیف بسیار خوبی دارند. از این رو افرادی که به دلیل شرایط سفر خودشان به دنبال خرید بلیط هواپیما برای همان روز یا روز بعد هستند، می توانند بلیط های لحظه آخری را انتخاب کنند.

انواع بلیط هواپیما کدامند؟-رزرو آنلاین بلیط هواپیما-بلیط لحظه آخری-تورلیدر-tourlider

تورلیدر سایت خرید آنلاین بلیط هواپیما

انواع بلیط هواپیما از جمله بلیط سیستمی، بلیط چارتری و بلیط لحظه آخری در سایت های اینترنتی قابلیت خرید دارند. مزیت خرید آنلاین بلیط برای سفر هوایی این است که می توانید در هر ساعت از شبانه روز و بدون محدودیت اقدام به خرید بلیط کنید و از مزایای خرید بلیط به صورت آنلاین بهره مند شوید. تورلیدر سایت خرید آنلاین بلیط هواپیما است که امکانات بسیار عالی را در اختیار شما قرار می دهد. تورلیدر با امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهد، می تواند دغدغه شما را از خرید انواع بلیط برای سفر هوایی برطرف کند.

انواع بلیط هواپیما در سایت تورلیدر با بهترین قیمت به شما ارائه می شوند. بلیط های سیستمی که دارای قیمت مشخصی اند و بلیط های چارتری نیز با کمترین قیمت در سایت به فروش می روند. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت مشاوره جهت خرید بلیط هواپیما، با کارشناسان سایت تورلیدر در ارتباط باشید. این سایت امکان خرید تور و رزرو هتل را نیز برای شما فراهم می کند. بنابراین، اگر به دنبال یک بسته کامل برای سفر خودتان هستید، می توانید امکانات تور لیدر را انتخاب کنید. فراموش نکنید که تور لیدر، مهم ترین مرجع برای فروش بلیط های هواپیما با قیمت عالی است.

تورلیدر سایت خرید آنلاین بلیط هواپیما-tourlider-بلیط ارزان-بلیط چارتری

پشتیبانی 24 ساعته تور لیدر برای خرید بلیط هواپیما

انواع بلیط هواپیما به سادگی هر چه تمام در سایت تور لیدر قابل تهیه اند. اما به هر حال ممکن است در حین خرید و یا دریافت بلیط در این مجموعه با مشکلاتی مواجه شوید که برای رفع آن ها نیاز به کمک خواهید داشت. تورلیدر جزء سایت های بسیار محدودی است که پشتیبانی 24 ساعته دارد. این سایت مرجع اصلی برای خرید بلیط هواپیمای خارجی و داخلی است. کارشناسان این مجموعه همواره پاسخگوی سوالات شما هستند. این مجموعه امکان استرداد آنلاین را نیز فراهم کرده است. پس می توانید بدون هیچ محدودیتی در هر زمانی از خدمات این سایت استفاده کرده و از این خدمات نهایت لذت را ببرید.