سوال و پرسشهای متداول

امنیت مسافران مهم‌ترین دغدغه ما در تورلیدراست و برای تامین آن تلاش می‌کنیم. به همین دلیل تمام مجوزهای لازم را دریافت کردیم و در بررسی خدمات تامین کنندگان تمام قانون‌ها و دستورالعمل‌های ضروری را اجرا می‌کنیم. تورلیدرمجوزهای لازم برای ارائه خدمات گردشگری و خدمات آنلاین را با پیاده‌سازی استانداردهای لازم، کسب کرده است. مجوز بند الف هواپیمایی کشوری ، مجوز بند ب میراث فرهنگی ، نماد اعتماد الکترونیکی ومجوز تورساب از وزارت گردشگری ترکیه

بعد ار انتخاب و رزرو خدمات درخواستی از سایت تورلیدر ، درخواست شما به تامین کننده ارسال و رزرو نهایی و وچر بعد ار تایید تامین کننده برای شما ارسال میشود، این تاییدیه با تلاش تیم پشتیبانی در کمترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت.

در اولین اقدام، خدمات جایگزین به شما پیشنهاد می‌شود و در صورت عدم رضایت شما، مبلغ رزرو به صورت کامل به حساب شما برگردانده می‌شود.

رزرو هتل خارجی فقط شامل اقامت است و خدمت جابه‌جایی (ترنسفر) ارائه نمی‌شود.

برای ثبت‌نام در تورلیدراز منوی بالای صفحه به قسمت «ثبت‌نام» بروید و شماره تلفن همراه و ایمیل خود را وارد کنید، کلید ورود به تورلیدررا بزنید. در مرحله‌ی بعد با وارد کردن اطلاعاتی شامل نام و نام‌خانوادگی و تعیین کلمه‌ی عبور ثبت نام شما کامل خواهد شد. در نظر داشته باشید که تمامی وچر های رزرو شما به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

شما میتوانید هنگام رزرو به مورد قابل کنسل بودن یا غیر قابل کنسلی خدمات دقت بفرمایید ، در صورتی که شرایط کنسلی داشته باشد طبق قوانین مشخص شده از طرف تامین کننده جریمه شامل کسر و الباقی مبلغ به حساب شما واریز میشود ولی در اکثر خدمات خارجی به دلیل تسویه های ارزی امکان کنسلی وجود ندارد

سایت تورلیدر متشکل از تامین کنندگان خدمات کردشگری میباشد که در حوضه های هتل ، تور ، تورهای بومگردی ، و اجاره ویلا و اقامتگاه فعالیت دارند.

خرید تور از طریق وب‌سایت علی‌بابا و پیگیری درخواست‌های کاربران توسط تیم پشتیبانی علی‌بابا انجام می‌شود. تامین‌کننده‌های تور صرفا اقدامات لازم برای تهیه بلیط و رزرو هتل مسافر را انجام می‌دهند.
پیشنهادات ویژه را از تورلیدر دریافت کنید

پیشنهادات ویژه را از تورلیدر دریافت کنید

برای دریافت و مشاهده آفر قیمتی لحظه آخر ثبت نام و عضو تورلیدر شوید!

[mc4wp_form id="92"]