تورلیدر
تورلیدر
تورلیدر
تورلیدر
تورلیدر
تورلیدر
تورلیدر
تورلیدر

آنتالیا

استان انتالیا یکی از مهم ترین استان ها در کشور همسایه است که شهر آنتالیا در آن برای پذیرایی از گردشگران امکانات بسیار خوبی را در خود جای داده است. آنتالیا در حاشیه دریای مدیترانه قرار دارد و دارای سواحلی است که نظیر آنها را در کمتر جایی می توان دید. این استان در جنوب غرب کشور واقع شده است. برای دسترسی به آن می توان از طریق رزرو آنلاین بلیط هواپیما تهیه کرد.   

آنتالیا، سرزمین عجایب مدیترانه و پایتخت گردشگری ترکیه است که هر سالانه پذیرای میلیون ها گردشگر ازاقصی نقاط جهان است. این شهر با زیبایی های طبیعی منحصر به فرد، آثارهای تاریخی، سواحل باشکوه بی پایان، سواحل با پرچم آبی و خلیج های دست نخورده، یکی از اولین مکان هایی است که با ذکر تعطیلات تابستانی ناگهان به خاطر می آید.

این شهربه طور سخاوتمندانه تمام زیبایی هایی را که دارد,در اختیار مهمانان خود میگذارد. لارا, کمر، بلک، سیده، ماناوگات، کالکان، کاس، کوملوکا، فینیکه و ککووا میزبان گردشگران در بسیاری از هتل های این مناطق در تعطیلات است. هر گوشه از شهر که محبوبیت خود را با آثارهای طبیعی و تاریخی خود حفظ کرده و گردشگران داخلی و خارجی فراوان از آن بازدید می کنند، ارزش دیدن و پیداکردن این جازبه ها , همراه با تورلیدر را دارد…

سایت تورلیدر جایی است که درباره مکان های تاریخی این استان از جمله کاله ‌ایچی، دروازه هادریان، اسکله قدیمی، مسجد ییولی مناره، منار شکسته، آسپندوس، پرگا و چند موزه مشهور می توان اطلاعات جدیدی را به دست آورد.

آنتالیا

cruising sea near tropical beach scaled 1

پیشنهادات ویژه را از تورلیدر دریافت کنید...

برای دریافت و مشاهده آفر قیمتی لحظه آخر ثبت نام و عضو تورلیدر شوید.

[mc4wp_form id="92"]