تورلیدر
تورلیدر
تورلیدر
تورلیدر

ارزروم

استان ارزروم یکی از استان های کشور ترکیه است که در منطقه آناتولی شرقی واقع شده و دارای جاذبه های دیدنی بسیار زیادی است. این منطقه غنی دارای دیدنی های تاریخی، مذهبی و طبیعی است و جذاب ترین و طولانی ترین پیست اسکی ترکیه در این استان قرار گرفته است.

ارزروم که به عنوان سرزمین داداشلار نیز شناخته می شود، یکی از شهرهای مورد علاقه درترکیه است که گردشگران زمستانی، گردشگران فرهنگی و گردشگری تابستانی را گرد هم می آورد. به این دلیل که گزینه های متعددی را در فصلهای مختلف برای گردش گران ارائه می دهد ارزروم را به یک مقصد گردشگری محبوب در تمام فصول سال تبدیل کرده است.

تخمین زده میشود که سکونت در ارزروم، واقع در منطقه آناتولی شرقی، به دوره اورارتویی باز می گردد. با این حال، برخی از ابزارهای کشف شده در کاوش های منطقه حاکی از آن است که حتی در دوران انسانهای نخستین نیز مردمی در اینجا زندگی می کردند.

در سایت تورلیدر آمده است که نام مرکز این استان نیز ارزروم است. آب و هوای این منطقه سرد و برفی است و تابستان های خشک و گرمی دارد و در همه فصول سال گردشگر دارد. فرودگاه این منطقه در 10 کیلومتری شهر ارزروم قرار دارد که برای رزرو آنلاین تورو بلیط هواپیمای آن می توان اقدام کرد.

ارزروم

cruising sea near tropical beach scaled 1

پیشنهادات ویژه را از تورلیدر دریافت کنید...

برای دریافت و مشاهده آفر قیمتی لحظه آخر ثبت نام و عضو تورلیدر شوید.

[mc4wp_form id="92"]